ריפוי באנרגיית האור

ההילינג הינו יצירת חיבור עם אנרגיית הבריאה, עם ההכרה האוניברסאלית- עם אלוהים. 

ההילינג במהותו הינו חיבור אל המימדים הגבוהים של האור והאהבה המהווים מקורות רבי עוצמה לריפוי.

הטיפול בהילינג עוזר לממש בריאות, אושר, שפע וכל דבר אחר בחיים.

זוהי שיטה המאשפרת קבלה של מסרים ומהווה את הבסיס לריפוי, להתפתחות, לשינוי אנרגטי ולצמיחה.

אנשים רבים מייחסים להילינג את הקונוטציה של מטופל ששוכב על מיטת הטיפולים והמטפל מעביר אליו אנרגיות באמצעות הידיים, אך למעשה הדרך המתפתחת בתקופה האחרונה להילינג מתבצעת בישיבה שהמטופל יושב מולי, כך מתאפשר לי לחוש ולסרוק את המכלול האנרגטי שלו, תוך כדי שיחה.

את דרכי כמטפלת באמצעות העברת אנרגיות התחלתי כמאסטר רייקי, בהמשך למדתי ביואנרגיה והתוודעתי לשינויים שניתן לחולל באנרגיה של האדם, באמצעות אבחון אנרגטי והעברת אנרגיית ריפוי. את המשך לימודי עשיתי עם תמי יערי (מתוכנית ה”כוח”) אצלה למדתי 3 קורסים שהיו עוצמתיים במיוחד. אצל תמי למדתי את החיבור הגבוה שניתן ליצור בכל רגע ורגע אל המימדים הגבוהים של האור ואת הריפוי שניתן לעשות באמצעותו. בהמשך למדתי את השיטה המופלאה “תטא הילינג” שהעצימה אצלי את כל הדרכים האנרגטיות לריפוי.

תהליך ההילינג הינו מצב תודעתי שבו אני מתחברת אל תדרים גבוהים ודרכם עובר ידע המכיל את מצבו של המטופל, ידע המאפשר ראייה על חושית וסריקה אנרגטית של המטופל ורפוי.

  • באמצעות החיבור המופלא הזה אפשר לחוש ולראות אנרגטית מהן החסימות ולנקות אותם באמצעות תדרי הריפוי הגבוהים.
  • אפשר לבדוק את האמונות ותבניות מגבילות שנמצאות במערך האנרגטי של האדם ולשנותן לאמונות ותבניות שיקדמו את המימוש העצמי שלנו.
  • אפשר להביא ריפוי לאירועים שנחוו כטראומות בעבר והשאירו את חותמם הקשה על מי שאנו היום.
  • באמצעות ההילינג אפשר לשנות תוכנות והתניות המושרשות בתת מודע שלנו.
  • דרך שיטת ההילינג המופלאה ניתן להטביע אמונות, רגשות ונקודות מבט חדשות על מי שאנחנו, על הזהות שלנו, על התרומה שלנו לעולם, על החיים ועל העולם בכלל.

כיום אני משלבת בין השיטות, ומעצם זה שאני מתחברת אל המימדים הגבוהים אם בגלי תטא או בחיבור אחר,ההשפעה הינה עצומה בכל מפגש שהוא, גם  במפגש של דמיון מודרך שבו מועברות אנרגיות עצומות של אור ואהבה. זהו חיבור מופלא שמחולל המון שינויים אנרגטיים בתת מודע וב- DNA של האדם, מטהר אנרגיות נמוכות מהגוף של האדם, מרפא ומעצים.

שתפו...

תגובות

Speak Your Mind